Co je třeba k objednání exkurze v Království železnic?

• Poslat e-mail s objednávkou alespoň 2 pracovní dny před návštěvou na rezervace@kralovstvi-zeleznic.cz
  • Do objednávky uveďte den a hodinu příjezdu a počet účastníků.
  • Vstupné na žáka je 100 Kč (Pedagogický doprovod má vstup zdarma - 2x pedagog/15 dětí pro mateřské a speciální školy, 1x pedagog/15 dětí pro základní, střední a vysoké školy).
  • Objednejte se k nám ! V případě, že máte další dotazy, volejte na: 602 264 285.
  • Cena zahrnuje vstupné, úvod v expozici, zadání samostatné práce žákům nebo studentům a vyhodnocení pracovních listů.
  • Rezervace jsou potvrzovány do 24 hodin po odeslání.
  • Na úhradu vstupného účastníků exkurze není možné použít slevové poukázky nebo kupony na vstup zdarma.
  • Minimální počet dětí nebo studentů v exkurzi je 10.
  • Případnou potřebu početnějšího pedagogického doprovodu uveďte do e-mailu s rezervací. Bez předchozího schválení zaplatí nadlimitní dospělí plnou cenu vstupného.

Doplňující informace a přehledná tabulka k orientaci v ceně vstupného a počtu doprovodu